# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Leasing dla firm pomimo negatywnej historii finansowej


Czytelniku! Czy wiesz, że negatywna historia finansowa nie musi być przeszkodą w realizacji Twoich celów biznesowych? Wiele firm leasingowych nie zapewnia finansowania, jeśli przedsiębiorca posiada zaległości w płatnościach, zadłużenia w Urzędzie Skarbowym i ZUS lub wpisy o zadłużeniach w bazach. Nie jest to jednak reguła!

W Leasingu Polskim zrozumieliśmy potrzebę elastyczności i dostępności finansowej dla przedsiębiorców z różnymi doświadczeniami kredytowymi. Dlatego też w dzisiejszym artykule przypominamy Wam o leasingu bez BIG i KRD, który otwiera drzwi do nowych pojazdów i maszyn - nawet dla tych z problematyczną historią finansową.

 

Co to jest leasing bez BIG i KRD?

Ta wyjątkowa forma finansowania to przede wszystkim szansa dla przedsiębiorców, którzy napotykają na swojej drodze trudności z uzyskaniem tradycyjnego finansowania z powodu złej  historii finansowej. Oferta leasing bez BIG i KRD umożliwia finansowanie pojazdów pomimo wpisów w tych bazach, a także BIK. Nie oznacza to, że bazy klientów nie są w ogóle sprawdzane, a jedynie, że nie są one przeszkodą do pozytywnego przejścia weryfikacji wniosku leasingowego. Co istotne, to podejście nie ogranicza się jedynie do przeglądu Twojej historii kredytowej – chcemy Cię poznać, zrozumieć Twoje potrzeby i dostosować naszą ofertę do Twoich możliwości!
 

Jak sprawdzić czy jestem na liście dłużników?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat baz dłużników oraz tego, jak i kiedy możesz sprawdzić czy jesteś do nich wpisany, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat: KLIKNIJ TUTAJ

 

Kto może skorzystać z leasingu bez BIG i KRD?

Ten rodzaj finansowania jest idealnym rozwiązaniem jeśli prowadzisz firmę i spotkała Cię negatywna historia finansowa związana z zadłużeniami. Przeznaczona jest dla osób z różnymi doświadczeniami - także dla tych, którzy mają trudności w uzyskaniu finansowania w innych instytucjach, np. w bankach.
 

Negatywna historia finansowa a warunki umowy leasingu

W przypadku leasingu dla zadłużonych przedsiębiorców, długość umowy leasingowej jest taka sama jak w przypadku zwykłej umowy, a więc jest zależna od czasu amortyzacji przedmiotu umowy i może wynosić od 2 do 5 lat. Dodatkowo, po zakończeniu finansowania istnieje możliwość wykupu sprzętu na własność. Kwestia rodzaju przedmiotu leasingu również pozostaje taka sama, jak zwykle. Możesz zdecydować się zarówno na sprzęt używany, jak i nowy.
 

Jakie pojazdy i maszyny mogę sfinansować?

W ramach leasingu dla zadłużonych firm możesz uzyskać finansowanie na:

  • Samochody osobowe,

  • Samochody dostawcze,

  • Samochody ciężarowe,

  • Ciągniki siodłowe,

  • Naczepy,

  • Autobusy,

  • Ciągniki rolnicze,

  • Pojazdy specjalistyczne,

  • Maszyny i urządzenia budowlane.

 

W Leasingu Polskim nie tylko oferujemy elastyczne i dostępne finansowanie dla przedsiębiorców z problematyczną historią finansową, ale także stawiamy na indywidualne podejście i uczciwe warunki. Nasz zespół doświadczonych doradców zadba o to, abyś otrzymał najlepszą możliwą ofertę.
 

Już dziś otwórz drzwi do nowych możliwości z Leasingiem bez BIG i KRD!

KLIKNIJ TUTAJ i skorzystaj z oferty na miarę Twoich potrzeb!
×