# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Przenieś swój leasing do Leasingu Polskiego


TRANSFER Leasing - Odetchnij finansowo i obniż raty!

Stabilna sytuacja finansowa to klucz do sukcesu, ale czasem nawet najbardziej zaplanowane strategie mogą wymagać zmian. Jeśli zmagasz się z nagłym wzrostem Twoich rat leasingowych i rosnącymi kosztami biznesu lub po prostu brakuje Ci gotówki na nową inwestycję, nie pozostawaj sam sobie.

W Leasingu Polskim mamy dla Ciebie rozwiązanie!

 

Transfer leasing: leasing zwrotny + spłata = niższa rata + wypłata

Na czym polega transfer leasingu?

Zastanawiałeś się już, czy zmiana leasingodawcy w trakcie trwania umowy jest w ogóle możliwa? Z naszą firmą jak najbardziej!

Oferta Transfer Leasing to nie tylko sposób na przeniesienie Twojego finansowania do Leasingu Polskiego, ale także szansa na zminimalizowanie obciążeń związanych z ratami leasingowymi oraz spłata zaległych zobowiązań u obecnego leasingodawcy. Na czym to tak właściwie polega? Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu przeniesiesz swój leasing, a przy tym spłacisz swoje zadłużenia w innej firmie oraz będziesz mógł skorzystać z refinansowania pojazdu, przy równoczesnym obniżeniu rat leasingowych. Pomoże Ci to skupić się na rozwoju swojego biznesu, a nie martwić się o kwestie finansowe. 

 

 

Co zyskasz dzięki transferowi leasingu?

  • Spłacimy Twoje zobowiązania u innego leasingodawcy,
  • Nadal będziesz korzystać ze swojego pojazdu lub maszyny,
  • Obniżymy wysokość Twoich rat leasingowych,
  • Nadal będziesz mógł wpisać ratę leasingową w koszty,
  • Otrzymasz dodatkowe środki pieniężne na dowolny cel.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub chcesz otrzymać szybką i darmową ofertę transferu leasingu, kliknij tutaj:
 

Przycisk Zobacz korzyści z Transferu leasingu
 

Kto może przenieść swój leasing?

Jeżeli złapałeś zadyszkę płatniczą w związku ze wzrostem rat leasignowych (podwyżki WIBOR), zwiększyły się Twoje koszty prowadzenia działalności (inflacja), to jest to dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Niezależnie od branży w jakiej działasz, transfer leasingu jest dla Ciebie i Twojej firmy!


Jak rozpocząć proces transferu leasingu?

To proste! Skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych specjalistów pomoże Ci przejść przez cały proces. Będziesz mógł liczyć na jego wsparcie nie tylko przy złożeniu wniosku oraz skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji, ale i w trakcie całego okresu trwania umowy leasingowej. Wystarczy jeden telefon lub wiadomość, aby rozpocząć korzystanie z ogromu możliwości, jakie oferuje transfer leasing w Leasingu Polskim. Nie czekaj, działaj już teraz!


Zadzwoń pod numer telefonu 58 5555 666 lub 607 100 100 i dowiedz się więcej. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na dole strony. W oby przypadkach nasz opiekun klienta udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomoże w przeniesieniu leasingu.

 
Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy


# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×