# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Misja i wartościMisja

Oferowanie najwyższej jakości usług z zakresu doradztwa i finansowania poprzez dopasowanie się do nowych, indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Najlepszym świadectwem skuteczności  jest  zaufanie wielu Klientów, którzy zawarli z nami tysiące umów a naszą jakość potwierdzają otrzymane certyfikaty zgodności z normami: ISO 9001:2008 i ISO 27001:2005.
 

W realizacji naszej misji kierujemy się pięcioma prostymi zasadami:

1. Jakość

Zasady naszego funkcjonowania budujemy we współpracy z klientami i traktujemy je jako fundament, pozwalający jak najlepiej dostosować się do pojawiających się potrzeb. Mamy umiejętności i ambicje do tworzenia klimatu perfekcyjnej obsługi klientów, w pełni zadowolonych z jakości oferowanych usług. Zawsze pamiętamy, że to klient jest w centrum naszej uwagi.

 

2. Zespół

Sukces w świadczeniu usług finansowych jest efektem pracy wielu osób, które z zaangażowaniem i współodpowiedzialnością podchodzą do swoich zadań i obowiązków. Nasi pracownicy to nie tylko doświadczeni specjaliści, ale przede wszystkim ludzie podchodzący do swojej pracy z pasją.

 

3. Zaufanie

Nasze działania opierają się na nieustannym budowaniu relacji z naszymi klientami i bazują na wzajemnym zaufaniu. Dotrzymujemy obietnic i umów. Jest to wartość, którą trudno zmierzyć ale wierzymy, że decyduje o długookresowej i owocnej współpracy.

 

4. Rozwój

Tylko dzięki stałemu podnoszeniu kompetencji, możemy dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości i indywidualnych potrzeb naszych klientów. Słuchamy, wyciągamy wnioski oraz czerpiemy z doświadczeń innych i ciągle się doskonalimy.

 

5. Odpowiedzialność społeczna
Naszym podstawowym założeniem jest odpowiedzialne i etyczne postępowanie  względem społeczności, w której funkcjonujemy i która jesteśmy. Wprowadziliśmy szereg programów związanych z propagowaniem zachowań ekologicznych w naszej firmie, a od stycznia 2012 roku rozpoczęliśmy stały program Wolontariatu Pracowniczego, który jest dobrowolnym rodzajem aktywności pracowników na rzecz ważnych dla nich inicjatyw społecznych.
 


 


×