# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Leasing pojazdów 10+grafika leasing aut używanych i pojazdów 10+
 

Dlaczego warto leasingować starsze samochody?

Główną rolę odgrywa przede wszystkim cena. Samochody, które powstały dekadę temu, są znacząco tańsze od nowych modeli z salonu. Jeżeli były regularnie serwisowane, to nie odstają jakością od najnowszych samochodów prosto z fabryki. 

Szczególnie widać to w przypadku modeli luksusowych - AUDI, BMW, Mercedes, Porsche czy nawet sportowego Lamborghini lub Masserati. Te samochody, pomimo swojego wieku, wciąż zawstydzają wyposażeniem i jakością wykonania swoich młodszych kuzynów.


Leasing samochodu osobowego to tylko jedna z możliwości finansowania. Ciągniki siodłowe, autobusy czy maszyny rolnicze to doskonały przedmiot leasingu, który pomaga błyskawicznie uskrzydlić biznes i nadać mu odpowiedni kierunek. 

Leasing samochodowy to doskonałe rozwiązanie dla firmy. Niezależnie od tego czy jesteś fanem starszych pojazdów, czy polujesz na nowy model z salonu. 

 

Leasing na samochód 10+? Na pewno nie z banku. 

Leasing aut używanych w większości odbywa się poza bankami, gdyż nie udzialają one finansowania dla pojazdów starszych niż 6 lat. Leasing Polski jest jedną z niewielu firm, która udziela leasingu na starsze pojazdu i to od pierwszego dnia prowadzenia działalności. 

 

Leasing samochodu dla nowej firmy 

Założyłeś działalność gospodarczą i potrzebujesz finansowania? Leasing dla nowych firm to nasza specjalność. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i pomagamy zaplanować korzystne finansowanie pojazdów. 

Leasing starszego samochodu lub pojazdu wiąże się z większą ratą leasingową. Jednak całkowity koszt pojazdu jest znacznie niższy od fabrycznie nowego modelu. 

Właściciele firm moga korzystać z dodatkowych możliwości finansowania, takich jak leasing zwrotny czy leasing bez BIG i KRD
 

Skontaktuj się

Niewiele firm ma odwagę podjąć się leasingu starszych pojazdów. W Leasingu Polskim możesz wszystko załatwić. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 58 5555 666 lub 607 100 100. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na dole strony. W obu przypadkach doświadczony specjalista zadba o Twoją sprawę.


Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy


# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×