# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Logo Leasing Polski Sp. z o.o.

Leasing pojazdów 10+
 

Leasing starszych pojazdów

Dlaczego warto leasingować starsze samochody? Przede wszystkim dla ceny. Samochody, które powstały w okolicach 2007 roku są w tej chwili w atrakcyjnych cenach. Jeżeli dodatkowo były serwisowane to nie odstają jakością od reszty. Widać to szczególnie w przypadku modeli luksusowych, czyli Audi, BMW, Mercedes lub Porsche. Te samochody, pomimo swego wieku, wciąż potrafią zawstydzić wyposażeniem młodszych kuzynów z tańszych marek. Jest to dobre rozwiązanie, jeżeli masz ochotę sprawić sobie nowy pojazd (a może taki, o którym kiedyś marzyłeś?), ale nie masz ochoty wystawiać od razu całej sumy. Dodatkowym plusem jest możliwość odliczenia rat leasingowych od swoich kosztów.
 

Nie z banku

Od razu trzeba zaznaczyć, że takiego leasingu nie dostaniesz w banku. Te nie finansują pojazdów starszych niż sześć lat. W celu podpisania umowy musisz skorzystać z któregoś spoza bankowych leasingów. Jest to jednak specjalizacja, którą niewielu się zajmuje. Leasing Polski jest jednym z paru na rynku, który oferuję możliwość wyleasingowania starszego pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz samochody wyprodukowane nawet w 2007 roku – a mówimy tu o osobówkach i ciągnikach siodłowych. Pojazdy specjalistyczne i autobusy sięgają nawet 2004 roku. Masz upatrzone ukochane Audi z 2007 roku? Możemy Ci pomóc je zdobyć! A sprzęt budowlany? Wiadomo, że te pojazdy używa się w ściśle określonych czynnościach, dlatego dużo wolniej się starzeją. Zadbana koparka z 2004 roku będzie wciąż wspaniale spełniać swoją funkcję.
 

Koszty

Starsze pojazdy są tańsze, to fakt. Sama rata leasingowa jest jednak nieco wyższa. Oznacza to, że leasing starszych pojazdów opłaca się w pewnych sytuacjach. Przede wszystkim sprzęt specjalistyczny. Różnica w cenie pojazdu z 2017, a 2004 potrafi sięgnąć dziesiątek, a nawet setek tysięcy złotych! Jeżeli sprzęt był używany zgodnie z przeznaczeniem i miał robione serwisy to dalej, pomimo upływu lat, będzie doskonale pełnił swoją funkcję. Ta sama zasada obowiązuje przy sprzęcie rolniczym. Kolejnym przykładem są wspomniane samochody luksusowe. Po pierwsze zadbany Porsche z 2007 roku bije na głowę, pod względem wyposażenia i komfortu, wiele pojazdów wydanych nawet w zeszłym roku, lub przed dwoma laty. Po drugie możesz sobie wreszcie pozwolić na pojazd, który upatrzyłeś sobie lata wcześniej. Wtedy mógł być za drogi, lub nie kupiłeś go z innych powodów. Teraz jednak jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy się zdecydować.
 

Skontaktuj się

Niewiele firm ma odwagę podjąć się leasingu starszych pojazdów. W Leasingu Polskim możesz wszystko załatwić. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 58 5555 666 lub 607 100 100. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na dole strony. W obu przypadkach doświadczony specjalista zadba o Twoją sprawę.


Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy


# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×