# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Leasing pojazdów 10+


Leasing POJAZDÓW 10+ - Bo wiek to nie wszystko!

Czym jest leasing pojazdów 10+?

To nic innego, jak wyjątkowe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą sfinansować starszy pojazd używany. Ale co tak właściwie oznacza "starszy pojazd"? Oferta ta jest przeznaczona do leasingu aut lub maszyn, których suma wieku wraz z okresem leasingu przekracza ponad 10 lat. Jeśli więc interesuje Cię finansowanie takiego sprzętu, to jesteś w dobrym miejscu!


 

Dlaczego warto leasingować starsze samochody?

W wyborze leasingu starszych pojazdów używanych główną rolnę odgrywa przede wszystkim cena. Samochody, które mają starszy rok produkcji są znacząco tańsze od nowych modeli z salonu. Nie oznacza to, że są od nich gorsze. Jeżeli używany pojazd był regularnie serwisowany, to pomimo wieku nie odstaje jakością i niezawodnością od najnowszych samochodów z fabryki. Szczególnie widać to w przypadku modeli luksusowych, takich jak Audi, BMW, Mercedes, Porsche czy nawet sportowe Lamorghini lub Masserati. Takie samochody, pomimo swojego wieku, wciąż zawstydzają wyposażeniem i jakością wykonania swoich młodszych kuzynów.

 

 

Co można wziąć w leasing?

Leasing samochody osobowego to tylko jedna z opcji finansowania. Możliwości jest wiele, a każda z nich pomaga błyskawicznie uskrzydlić biznes i nadać mu odpowiedni kierunek. Oprócz osobówek, możesz wziąć leasing na: samochody dostawcze, pojazdy ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy, autobusy, maszyny budowlane, ciągniki rolnicze, a także inne pojazdy specjalistyczne.
 

Leasing pojazdów używanych, a ich wiek

Niezależnie od rodzaju pojazdu lub maszyny na jaką się zdecydujesz, wybierając leasing w naszej firmie możesz skorzystać z finansowania pojazdów w rocznikach:

Pojazdy osobowe od 2014r., pojazdy dostawcze od 2013r., ciągniki siodłowe od 2010r., naczepy od 2012r., ciągniki rolnicze od 2012r., pojazdy ciężarowe od 2010r., pojazdy specjalistyczne od 2008r., autobusy od 2009r., maszyny budowlane od 2007r.

Leasing na samochód 10+? Na pewno nie z banku!

Leasing aut używanych w większości odbywa się poza bankami, gdyż nie udzielają one finansowania dla pojazdów starszych niż 6 lat. Leasing Polski jest jedną z niewielu firm, która udziela leasingu na starsze pojazdy używane i to od pierwszego dnia prowadzenia działalności.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Leasing pojazdów 10+, poznać warunki finansowania lub otrzymać szybką i darmową ofertę leasingu, kliknij tutaj:


Przycisk Zapoznaj się z Leasingiem pojazdów 10 plus


Dodatkowo, jeśli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 58 5555 666 lub 607 100 100. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci przejść przez cały proces leasingu!

 
 
 

Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy


# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×