# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Logo Leasing Polski Sp. z o.o.

Leasing na start dla nowych firm, startupów

Dobre początki

Założenie własnej działalności to początek wielkiej przygody. Wszystko co nowe i nieznane wywołuje stres, ale to nic. Pociesz się myślą, że tworzysz coś świeżego i całkowicie swojego. Stajesz się nowym przedsiębiorcą na własnych zasadach!
 

Nasza propozycja

Firma Leasing Polski stworzyła specjalny projekt dla nowych przedsiębiorców – Leasing na Start! Na czym to polega? Już tłumaczę. Nasz doradca pomoże załatwić wszelkie formalności, a finansowanie zostanie dopasowane do indywidualnych możliwości. Jeżeli takie będzie Twoje życzenie to możemy pomóc w wyborze potrzebnego sprzętu. Wystarczy spotkać się z doradcą, porozmawiać i już. Tylko tyle!

Co wyróżnia Leasing na Start

Dbamy o dobro naszych klientów, ponieważ zależy nam na ich rozwoju. Dlatego też zadbaliśmy o kilka wyjątkowych udogodnień, dzięki którym szybciej i łatwiej rozwiniesz skrzydła. Możesz skorzystać z wakacji leasingowych, które pozwolą na zawieszenie płatności rat nawet przez okres czterech miesięcy. Wentyl bezpieczeństwa pozwoli, jeżeli coś pójdzie nie tak i postanowisz zamknąć działalność, na zwrócenie pojazdu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Miejmy nadzieję, że nie będziesz musiał z tego korzystać, ale warto wiedzieć, że taka opcja istnieje. Dodatkowo, w ramach trwania umowy, możemy przeprowadzić wymianę sprzętu. Co jeszcze? Jeżeli masz doświadczenie w transporcie to możemy zaoferować umowę z 10% wpłatą własną. Możesz sfinansować sprzęt o łącznej wartości 200 000 zł netto, a okres leasingu możemy ustalić na cztery lata. Na koniec warto wspomnieć, że finansujemy nawet 15-sto letnie pojazdy.
 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 58 5555 666 lub 607 100 100. Jeżeli wolisz napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego na dole strony. W obu przypadkach trafisz pod opiekę doświadczonego specjalisty, który zadba o Twój spokojny start.

Tylko od Ciebie zależy, kiedy rozpoczniesz swoją przygodę z leasingiem. Może dziś?

 Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy


# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×