# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Leasing samochodów używanych i nowych - Leasing Polski

Kiedy warto wybrać leasing jako sposób finansowania?


Pytanie, kiedy leasing się opłaca jest, jest podstawowym, kiedy zastanawiasz się, czy jest to rozwiązanie najodpowiedniejsze dla Ciebie.

Leasing jest korzystnym rozwiązaniem dla Twojego biznesu, kiedy zależy Ci na tym, żeby uzyskać potrzebne środki do prowadzenia lub rozwijania Twojej firmy. Ze względu na to, że jest to finansowanie dedykowane przede wszystkim przedsiębiorstwom, firmy leasingowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą jak najefektywniej prowadzić swój biznes.


Kluczowe czynniki, które decydują o atrakcyjności leasingu to:

  • krótszy czas oczekiwania
  • mniej formalności
  • elastyczne warunki dotyczące wpłaty własnej i rozłożenia miesięcznych opłat
  • w leasingu operacyjnym: wykup przedmiotu możliwy po zakończeniu leasingu, ale nie jest konieczny. Jeśli wolisz, możesz zwrócić przedmiot leasingu leasingodawcy, i, w razie potrzeby, wziąć w leasing inny
  • w leasingu finansowym: opłacając miesięczne raty stajesz się właścicielem przedmiotu leasingu w momencie zakończenia okresu leasingowania

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o różnicach między leasingiem operacyjnym a finansowym 


Leasing jest dobrym rozwiązaniem jako finansowanie bieżących zadłużeń, jako finansowanie pomostowe lub inwestycyjne. W każdym z tych przypadków warto sprawdzić, który z rodzajów leasingu będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.
×