# info@lp24.pl      #    /58/ 5555 666
Logo Leasing Polski Sp. z o.o.

Leasing zwrotny samochodu


Współcześnie w obliczu wiele istniejących bądź coraz powstających firm, bardzo trudnym zadaniem jest utrzymanie swojej pozycji na rynku, a tym bardziej powiększenie swojego zysku. W powyższej sytuacji warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje leasing zwrotny dotyczący różnych modeli samochodów w tym samochodu ciężarowego. Leasing zwrotny samochodu ciężarowego wiąże się z wieloma korzyściami, z tego względu, ze zawiązując umowę przez leasingodawce wobec leasingobiorcę na określony czas, ryzyko jest bardzo ograniczone dla obu stron. To także strony decydują o okresie trwania umowy leasingu zwrotnego. Zalety powyższej formy leasingu to także szybki i łatwy sposób na uzyskanie dodatkowego kapitału przez firmę oraz możliwość oszczędzenia pieniędzy. Korzyści nawiązania współpracy w formie leasingu zwrotnego to dodatkowo to, że nie jest on obciążony podatkiem VAT. Jednakże warto zawrzeć umowę leasingu przy samochodzie ciężarowym, który został kupiony rok temu, gdyż jeżeli jest inaczej wówczas na podatniku ciąży obowiązek uregulowania obciążenia podatkowego jakim jest VAT.Zastanawiasz się jak pozyskać dodatkowe środki dla firmy i znacznie poprawić jej płynność finansową?

Proponujemy Ci leasing zwrotny bez względu na datę zakupu pojazdu, który jest doskonałą alternatywą dla sprzedaży środków trwałych.

 
Uwolnij zamrożony kapitał i pozwól mu pracować na Twój sukces!

To rozwiązanie gwarantuje Ci podwójną korzyść. Aktywa nadal pozostają do dyspozycji Twojej firmy, a Ty zyskujesz środki na dalszy rozwój firmy.


Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej 58 5555 666 lub 607 100 100.

 

Wprowadzono błedny kod captcha. Prosimy spróbować ponownie.

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać wynik działania
+ =   
# Trwa wysyłanie wiadomości email.
×